UWAGA! Strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając nasz serwis zgadzasz się na ich przyjmowanieZamknij

 

Szanowni Państwo, 

W dniu 13.06.2024 r. o godz. 12.00 w Gliwicach przy ul. Górnych Wałów 26 odbędzie się Walne zgromadzenie sprawozdawczo - wyborcze Śląskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów. Zachęcamy do uczestnictwa ze względu na zakończenie kadencji obecnego zarządu i planowane wybory nowych władz stowarzyszenia.

 

 

 

 
Szanowni Państwo, Członkinie i Członkowie Sekcji Naukowej Psychoterapii PTP.

Zapraszamy Wszystkich na spotkanie z przedstawicielami grupy roboczej ds. ustawy o zawodzie psychoterapeuty, które odbędzie się 12.05.2024 r. o godzinie 18:00. Grupa reprezentuje znaczącą większość (blisko 40 stowarzyszeń, tj. 74% środowiska psychoterapeutów). Reprezentanci Towarzystw zrzeszonych w grupie przedstawią informacje o podstawowych założeniach projektu. Postaramy się też odpowiedzieć na liczne niepokoje i przekłamania, które pojawiły się w sferze publicznej w związku z ustawą. Spotkanie rozpoczniemy o godzinie 18.00. Link do połączenia Zoom otrzymacie Państwo w kolejnej wiadomości. Będzie on również dostępny na Facebooku Grupy Roboczej.

 

Więcej informacji


 

 

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na II Konferencję Naukową Terapii Rodzin "Rodziny i Zespoły", która odbędzie się w Warszawie w dniach 24-25 maja 2024 r.

Więcej informacji na stronie: www.terapiarodzin2024.pl

W imieniu komitetu organizacyjnego 

Artur Kulig

 

 

 

 


 

 

 

VIII Śląskie Warsztaty Psychoterapii


pt. „Oblicza lęku w psychoterapii”


odbędą się 23-24 listopada 2024 roku we Wrocławiu

 

 

 

informacja (PDF)

 


 

 

 

 

Szanowni Państwo,

 

Chciałbym serdecznie zaprosić wszystkie osoby zainteresowane tematem klinicznych skutków doświadczeń urazowych do udziału w kongresie European Society for Trauma & Dissociation, który odbędzie się tym razem w Polsce 10 - 12 października 2024 roku.

 

Strona kongresu: www.estd2024.com

 

Pozdrawiam serdecznie,

 

dr hab. Igor J. Pietkiewicz

 

 

 


 

 

 

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszam do grupy superwizyjnej w Katowicach.

Jestem certyfikowaną psychoterapeutką i superwizorką - aplikantką Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, pracuję w podejściu psychodynamicznym.

Szczególowe informacje pod telefonem 502-391-325 lub mailowo: sonia.korus@wp.pl

 

Sonia Korus - Deka

 

 


 

 rybnickie_spotkania_psychoanalityczne


edyta_biernacka_wykład

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Zapraszamy na zebranie naukowe, które odbędzie się 21 marca 2024 r. w godz. 12.00-14.00 w trybie hybrydowym. Szczególnie zapraszamy do spotkania na żywo w Gliwicach ul. Górnych Wałów 24, III piętro.

Prosimy o przesłanie deklaracji uczestnictwa na adres psychoterapianaslasku@gmail.com z informacją czy chcą Państwo uczestniczyć osobiście czy zdalnie, osobom uczestniczącym zdalnie zostanie przesłany przed spotkaniem link.

Organizatorem spotkania jest Śląskie Stowarzyszenie Psychoterapeutów i Filia Śląska SNP PTP.


Temat wystąpienia: "Wprowadzenie do terapii akceptacji i zaangażowania. Różne modele elastyczności psychologicznej"


Gościem i prelegentem będzie Bartosz Kleszcz - psycholog, psychoterapeuta, superwizor, naukowiec. W ACT od początku tego nurtu w Polsce. Prowadzi szkolenia ACT w Europie, Azji i Afryce. Współprowadzi szkołę psychoterapii Behawioralnie.pl oraz portal Uczę się ACT. Konsultant Polskiego Towarzystwa Psychodelicznego.


Zapraszamy do wysłuchania wystąpienia, komentarzy i dyskusji psychoterapeutów z różnych nurtów.