UWAGA! Strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając nasz serwis zgadzasz się na ich przyjmowanieZamknij

Aktualności

 

Zarząd Grupy Roboczej Superwizorów Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego,  w ramach działań na rzecz integracji środowiska superwizorów i poszukiwania platform dla kontaktu, proponuje i zaprasza Superwizorów Psychoterapii, a także Terapii Uzależnień na sesję warsztatową superwizji, połączoną z przedyskutowaniem propozycji i oczekiwań, związanych z nadchodzącą trzecią Konferencją Superwizorów w Bochni, planowaną na wrzesień 2017 r.   

Na początku spotkania przewidziane są również dwa krótkie wystąpienia dr hab. Małgorzaty Opoczyńskiej - Morasiewicz, superwizora psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz prof. dr hab. Czesława Czabały, superwizora psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Miejsce spotkania: Gliwice, ul. Górnych Wałów 26 (siedziba Śląskiej Szkoły Psychoterapii).

Data: 18 marca 2017r. (sobota) godz. 10.00 - 17.30. Udział w spotkaniu nie jest odpłatny. Udział superwizorów aplikantów nie jest przewidziany. Ze względów organizacyjnych prosimy o zgłaszanie udziału nie później niż do 11.03.2017 na adres: j.gliszczynski@psychoterapia-silesia.pl

 

Z przyjemnością nformujemy, że w regionie śląskim przybyło trzech superwizorów psychoterapii z certyfikatem Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego -

 

Pan Igor Pietkiewicz, Pan Radosław Tomalski oraz Pani Edyta Życińska.

Serdecznie gratulujemy. 

 

Informacje o tym jak zostać członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz SNP znajdą Państwo klikając w poniższy link:

 

http://psychiatria.org.pl/czlonkostwo

 

Dnia 12.06.2014 odbyło się walne zgromadzenie członków Śląskiej Filii Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, podczas którego wybrano nowe władze zarządu. Dotychczasowemu zarządowi składamy serdeczne podziękowania za rzetelne kierowanie Śląską Filią Sekcji oraz za reprezentowanie naszego regionu na szczeblu ogólnopolskim.

 

Do zadań powierzonych nowo wybranemu zarządowi należeć będą m.in.:

  • przekazywanie aktualnych informacji związanych z ubieganiem się oraz utrzymywaniem członkostwa w Sekcji,
  • aktualizowanie listy superwizorów i aplikantów w regionie Śląskim,
  • aktualizowanie listy psychoterapeutów z Certyfikatem SNP PTP,
  • reprezentowanie środowiska psychoterapeutów naszego regionu i współpraca z zarządem głównym Sekcji,
  • przekazywanie aktualnych informacji o ośrodkach stażowych w regionie Śląkim, akredytowanych przez zarząd główny Sekcji.