UWAGA! Strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając nasz serwis zgadzasz się na ich przyjmowanieZamknij

 

Jest już dostępny harmonogram I roku kursu.

Podział na grupy: Edycja 2013

Grupa A: prowadzące: Wiesława Piątek-Janicka, Janina Ceglarek

1. Magdalena Garbacz - Michaluk   (Psychodrama)

2. Anna Mazur - Chorębała   (Psychodrama)

3. Anna Waldera

4. Krystyna Buszman

5. Aleksandra Siekańska - Kitel

6. Joanna Panek

7. Dominika Twardoch - Thum

8. Edyta Michajłow - Bluszcz

9. Emilia Kroszka - Gonska

10. Judyta Janic

11. Katarzyna Jendralska 

 

Grupa B: prowadzący: Anna Gliszczyńska, Krzysztof Grzywocz

1. Elżbieta Pawliczek   (Psychodrama)

2. Marzena  Nowak   (Psychodrama)

3. Hanna Polak - Zając

4. Anna Borowiec

5. Witold Buchman

6. Wioletta  Maciejewska - Kisiel

7. Magdalena Marzec - Janik

8. Joanna Beker

9. Iwona Hildebrandt

10. Anna Mandat

11. Maja Wyremblewska

12. Helena Zakliczyńska (bez psychodramy)

 

Grupa C: prowadzący: Bogusława Franek, Jacek Syguda

1. Agnieszka Wróbel-Dzierbanowicz   (Psychodrama)

2. Joanna Najbor (Psychodrama)

3. Katarzyna Łuska

4. Piotr Polak

5. Adam Frąc

6. Justyna Kała

7. Agata Błażejewska

8. Agata Diec

9. Urszula Sokalska

10. Natalia Modrzyk

11. Agata Morawska

12. Agnieszka Michałowska

13. Katarzyna Niedzielska

14. Eliza Górniak - Kamińska

 

Grupa D: prowadzące: Rachela Molicka, Monika Wiktor

1. Izabela Napiórkowska   (Psychodrama)

2. Magdalena Zagrodnik   (Psychodrama)

3. Karol Juros

4. Andrzej Pelka

5. Irena Handy

6. Bernadeta Lampert

7. Justyna Zenowicz

8. Hanna Pietroszek  (kurs zawieszony)

9. Ewa Kowalska

10. Magdalena Szczepańska

11. Sylwia Wesołowska - Komar

12. Aleksander Wiktor

13. Agnieszka Pogonowska

 

Nowy podział na grupy - obowiązuje na innych zajęciach niz psychodrama 

GRUPA A

  1. Irena Handy
  2. Karo  Juros
  3. Agata Diec
  4. Katarzyna Niedzielska
  5. Sylwia Wesołowska –Komar
  6. Agnieszka Pogonowska
  7. Ewa Kowalska
  8. Katarzyna Łuska
  9. Justyna Zenowicz
  10. Agata Błażejewska
  11. Natalia Modrzyk
  12. Andrzej Pelka

GRUPA B

  1. Krystyna Buszman
  2. Joanna Beker
  3. Aleksandra Siekańska – Kitel
  4. Hanna Polak – Zając
  5. Bernadeta Lampert
  6. Edyta Michajłow – Bluszcz
  7. Anna Waldera
  8. Emilia Kroszka – Gonska
  9. Dominika Twardoch – Thum
  10. Anna Mazur-Chorębała
  11. Katarzyna Jędralska
  12. Judyta Janic
  13. Joanna Panek
  14. Piotr Polak

 

 

GRUPA C

  1. Urszula Sokalska
  2. Maja Wyremblewska
  3. Agnieszka Michałowska
  4. Wioletta Maciejewska –Kisiel
  5. Witold Buchman
  6. Iwona Hildebrand
  7. Eliza Górniak-Kamińska
  8. Anna Mandat
  9. Anna Borowiec
  10. Justyna Kała
  11. Adam Frąc
  12. Magdalena Marzec – Janik
  13. Agata Morawska