UWAGA! Strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając nasz serwis zgadzasz się na ich przyjmowanieZamknij

Psychoterapeutyczna grupa w podejściu psychodramy w Katowicach

  

Grupa adresowana jest do osób, które posiadają już własne doświadczenia w psychoterapii (indywidualnej lub grupowej), może być kontynuacją lub uzupełnieniem dotychczasowej psychoterapii oraz formą rozwoju osobistego. Udział możliwy jest także dla osób, które dotychczas nie przechodziły psychoterapii.

 

Praca terapeutyczna w grupie prowadzona jest w oparciu o integrację metody psychodramy oraz podejścia psychodynamicznego, a także technik uwzględniających uczenie się i poznawanie siebie na podstawie doświadczenia, w kontekście, nieświadomych dotąd, uwarunkowań przeżywania, myślenia, zachowania oraz procesów psychosomatycznych, wpływających na aktualne trudności, ograniczenia czy objawy.

 

Sesje odbywają się raz w miesiącu (w soboty), w godzinach od 9.00 do 19.00 (z przerwą obiadową). Okres trwania terapii w grupie jest dostosowany do potrzeb każdej z osób, nie powinien jednak być krótszy niż pół roku.

 

Prowadzący: Mariola Rudel (cert. SNP i SNTR PTP), Michał Trojnar (cert. SNP i SNTR PTP)

 

Koszt: 400zł/m-ąc

 

Zgłoszenia: telefonicznie do psychoterapeutów prowadzących (Mariola Rudel tel.600 995 085, Michał Trojnar tel. 609 107 191).

Kwalifikacja do grupy poprzedzona jest indywidualną konsultacją z jednym z terapeutów w Katowicach lub w Gliwicach.

 

Miejsce : Ośrodek Psychoterapii „Dąbrówka” ul. Skłodowskiej – Curie 25, Katowice.